Начало От региона Новини Мартин Димитров с бронз от републиканското в Добри
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Мартин Димитров с бронз от републиканското в Добри

Най-добрият лекоатлет на Кюстендил и клуб "Пауталия" през последните години, Мартин Димитров спечели бронзов медал от републиканското първенство по лека атлетика в Добрич.

Димитров вече се състезава при юношите младша възраст, влезе във финала и подобрявайки личното си време финишира трети, с време 52, 83 сек. Шампион стана Симеон Герински от ЦСКА с 52, 20 сек., а втори се класира Пламен Минев от "Сливен" с 52, 56 сек. Мартин Димитров се подготвя от Владимир Табаков.

Юлияна Димитрова се класира 7- ма на 400 метра, при девойките младша възраст. Тя завърши 14- та на 200 метра, от 36 участнички. Седмо място и за Алекс Сърбински на скок на дължина, с резултат от 6, 00 метра. Той финишира с 17- то време на 400 метра. Треньор- Вергил Анастасов.