Начало От света Спорт ЦСКА отстъпи с 1:2 срещу "Рапид" (Виена)
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

ЦСКА отстъпи с 1:2 срещу "Рапид" (Виена)

ЦСКА допусна първата си загуба по време на дългия си подготвителен лагер в Турция. Червените отстъпиха с 1:2 срещу "Рапид" (Виена). Воденият от Стойчо Младенов отбор се представи добре, като създаде, но и пропусна няколко хубави положения. Хърватският защитник Мартин Оршулич и новопривлеченият нападател Стефан Николич получиха червени картони през второто полувреме.

Австрийците поведоха още в осмата минута с гол на Дени Алар, който овладя след ниско центриране от дясно и останал сам срещу Дивиш, беше точен.

ЦСКА изнесе играта и създаде добри възможности. Маркиньос стреля от фаул в 14-ата минута, но ударът му от близо 30 метра срещна гредата. В средата на първата част Борис Галчев излезе в добра позиция и стреля, а вратарят на съперника спаси.

С настоятелната си игра червените изравниха. В 37-а минута Тони Силва беше изведен сам срещу вратаря, забави се, но пусна към Неманя Милисавлевич, който с глава отбеляза. Малко след това голмайсторът направи отличен пробив отляво и центрира, но негов съотборник не успя да засече достатъчно силно с глава.
На почивката бяха направени доста смени и ритъмът падна. ЦСКА обаче продължи да държи контрол над топката.

В 65-ата минута Оршулич спря опасна атака на "Рапид" и получи втори жълт картон, а на мястото му се появи Пламен Крачунов. Малко след това резервният вратар Анатоли Господинов спаси силен удар от разстояние.

Николич получи директен червен картон след остро влизане в краката на съперник. Петър Витанов зае мястото на черногорския футболист.

Играта се накъса с чести нарушения, а към края австрийците стигнаха до победен гол. Доминик Щаркъл отправи много точен удар в долния ляв ъгъл на вратата на ЦСКА в 84-ата минута. Червените също имаха възможности за втори гол, но ги пропуснаха.

Това беше четвъртата приятелска среща за състава на Стойчо Младенов в Турция. Червените имаха до момента три победи - 1:0 срещу "Аален", 2:1 срещу "Металист" (Харков) и 1:0 срещу "Шльонск".