Начало От света Спорт "Лудогорец" победи с 3:2 "Спартак" (Москва)
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

"Лудогорец" победи с 3:2 "Спартак" (Москва)

"Лудогорец" победи с 3:2 "Спартак" (Москва) в приятелска среща от втория етап от подготовката си.

Мачът започна много силно за състава от Разград. В четвъртата минута Марселиньо проби и стреля, вратарят Артьом Ребров успя да отбив топката в гредата.
Малко след това дойде ред на сериозен пропуск на Даниел Абало. Испанецът беше изведен от Марселиньо сам срещу стража на руснаците, но опитът му за прехвърлящ удар беше неточен.

В 12-ата минута добрата игра на "Лудогорец" даде резултат. Жуниор Кайсара напредна по дясното крило и подаде на Абало, който този пъти беше точен.
Устремът в играта на българския отбор поспадна и "Спартак" стигна до изравняване. В 32-ата минута Владислав Стоянов се справи с удар на Ким Шелстроьм, но след това Куинси Проумс добави за 1:1.

Малко преди почивката се получи напрежение на терена, като Козмин Моци и Шелстрьом се спречкаха. Съдията вдигна червени картони на румънския защитник и на капитана Светослав Дяков. На тяхно място влязоха Витиня и Абел Анисе.
Московчани поведоха в първите секунди на втората част. Дмитрий Комбаров стреля силно отблизо, след като топката беше пусната отдясно в наказателното поле и бранител на "Лудогорец" не успя да изчисти.

В 56-ата минута Анисе излизаше в добра позиция, но беше фаулиран от резервата Ромуло. Българският шампион изравни в 65-ата - Йордан Минев центрира отдясно и Жоао Карлош засече топката в собствената си врата.

"Лудогорец" беше по-настоятелен в оставащите минути и стигна до победата. В 86-ата минута Кишада се разписа с удар от границата на наказателното поле.